Bałtyckie Centrum Nurkowe

Podwodny świat skrywa w sobie wiele tajemnic, fantastycznych stworzeń, a może i wielkich skarbów - zwłaszcza, jeśli jest tak “nieprzejrzysty” jak Morze Bałtyckie. Oczywiście nie jest to jedyny w okolicy akwen, który penetrują nurkowie. Organizowane są wyprawy również na pobliskie jeziora, jednak to morskie odmęty cechują się największą siłą przyciągania ciekawskich świata.

Nurkowanie wymaga porządnych przygotowań i solidnego, niezawodnego wyposażenia. Zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt i przejść fachowe szkolenie (nawet zakończone certyfikatem) można np. w Bałtyckim Centrum Nurkowym, gdzie szkolenia prowadzą płetwonurkowie-pasjonaci ze stowarzyszenia Podwodni Słupsk.

Oczywiście pierwsze kroki należy stawiać na basenie - z siłami natury nie ma żartów. Doświadczeni instruktorzy wyłapią wszelkie błędy i pomogą je poprawić. W ich towarzystwie każda wyprawa do królestwa Neptuna będzie przyjemnym i bezpiecznym doświadczeniem.

W ofercie centrum nurkowego są m.in. nurkowania pod lodem, profesjonalna sesja fotograficzna pod wodą czy eksploracja wraków.

Bałtyckie Centrum Nurkowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Bałtyckie Centrum Nurkowe, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Bałtyckie Centrum Nurkowe.
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij