Cafe Kręgielnia Redzikowo

Całkiem klimatyczny lokal, w którym można dobrze się bawić i realizować towarzysko. Rozrywkę w różnych muzyczno-sportowych formach uzupełnia szerokie menu niewielkiego bufetu.

Najważniejszym punktem Cafe Kręgielni są 4 nowoczesne tory bowlingowe. Posiadają komputerowy system liczenia punktów w bieżącej rozgrywce. Pełna automatyka objęła również pozostałe możliwe elementy w strefie przeznaczonej do gry. Wątpliwości dotyczące obsługi maszynerii pomaga rozwiać obsługa obiektu.

Przed przystąpieniem do zbijania pionów należy zaopatrzyć się w odpowiednie obuwie - dostępne na miejscu, razem z jednorazowymi skarpetkami w komplecie. Dodatkową atrakcją kręgielni jest system Moonlight, zapewniający efektowną grę świateł w czasie rywalizacji.

Równie popularną barową rozrywką jest bilard - w różnych wersjach i mutacjach. Goście mają do dyspozycji 1 stół. Ofertę Cafe Kręgielni wieńczy escape room - gra dla 2-5 osób, wymagająca rozwiązywania mniej lub bardziej skomplikowanych zagadek pod presją uciekającego czasu. W “Mission: Escape” zdarza się, że okresowo nie jest ono dostępne.

Lokal czynny jest w godzinach popołudniowych i wieczornych, w weekendy już od 12:00. Cafe Kręgielnia funkcjonuje w ramach gminnego Parku Wodnego Redzikowo. Osoby wybierające się na pływalnię otrzymują 50% zniżki do kręgielni.

Cafe Kręgielnia Redzikowo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Cafe Kręgielnia Redzikowo, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Cafe Kręgielnia Redzikowo.
Ceny biletów / cennik wejść do Cafe Kręgielnia Redzikowo. Redakcja serwisu www.rowy.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 30-40 zł
    Cafe Kręgielnia Redzikowo cena biletu normalnego: 30-40 zł
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij