Golf Club Zajączkowo

Golf po ponad 100-letniej przerwie powrócił do programu letnich igrzysk - w Rio de Janeiro w 2016 r. dopiero po raz 3. rozdano olimpijskie medale w tej dyscyplinie sportu. Być może dla światowej klasy graczy, pole w Zajączkowie nie będzie prezentowało się wystarczająco okazale, ale wszyscy “niedzielni” miłośnicy wbijania piłeczki do dołka powinni się tutaj czuć znakomicie.

Golf Club Zajączkowo dysponuje 9-dołkowym polem, położonym na pięknym terenie Parku Krajobrazowego Dolina Słupi. Zsumowana długość kolejnych etapów rozgrywki to ponad 3 kilometry terenu jak z pocztówki.

Aby wrażenia estetyczne nie były jedyną przyjemnością, należałoby wykazać się odpowiednią techniką uderzeń. Różne typy golfowych swingów można wytrenować na 250-metrowej strzelnicy driving-range, w akademii gry krótkiej (6 dołków) oraz na terenie putting greenu.

Na miejscu można wziąć kilka lekcji u wykwalifikowanych trenerów (zajęcia indywidualne i w grupach) oraz kupić bądź wypożyczyć profesjonalny sprzęt do gry w golfa.

Golf Club Zajączkowo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Golf Club Zajączkowo, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Golf Club Zajączkowo.
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij