Minigolf

Golf to gra często przypisywana osobom majętnym, o wysokim statusie społecznym. Na szczęście powstała jej mini wersja, która jest świetną alternatywą spędzania wolnego czasu, adresowaną do całej rodziny.

Jeden z takich obiektów sportowych znajduje się w Rowach. Mini pole golfowe ma 18 dołków, potrafiących pozytywnie zaskoczyć nawet najbardziej wymagających golfistów.

Tor mieści się przy ulicy Bałtyckiej za pensjonatem Pelikan. Przystosowane dołki pozwalają na zróżnicowaną grę i obmyślanie strategii, co z pewnością trafi w gust zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Niezwykłym walorem tej formy rozrywki jest oczywiście aktywność fizyczna oraz rodzinna lub przyjacielska rywalizacja, które z pewnością urozmaicą nadmorski urlop, w nieco chłodniejszą pogodę.

Minigolf adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Minigolf, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Minigolf.
 • Ulica
  Bałtycka
  Minigolf mieści się przy ulicy Bałtycka w Rowach
 • 76-212 Rowy
Ceny biletów / cennik wejść do Minigolf. Redakcja serwisu www.rowy.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 4 zł
  Minigolf cena biletu ulgowego: 4 zł
 • 8 zł
  Minigolf cena biletu normalnego: 8 zł
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij