Paintball

Paramilitarna gra zespołowa, która w krótkim czasie przerodziła się w pełnoprawny sport. “Strzelanie” kulkami z farbą sprawdza się zarówno w ramach imprezy integracyjnej bądź okolicznościowej, jak też jako alternatywna forma aktywnego wypoczynku.

Jedno z pól paintballowych znajduje się na terenie przylegającym do Ośrodka Jeździeckiego Anka w Ustce. Jego profil ma zapewnić ekscytującą grę, zróżnicowanie doznań i silne emocje - a to dzięki licznym okopom, przeszkodom terenowym, wieżyczkom strzelniczym, osłonom z worków z piaskiem itp. Teren rozgrywania meczu ogrodzony jest 3-metrową siatką.

Paintball jest bardzo elastyczną grą - liczba możliwych scenariuszy, zasad toczenia potyczek sprawia, że wszyscy powinni znaleźć odpowiadający im typ rozgrywki. Organizatorzy pola w Ustce proponują 11 głównych wariantów rywalizacji: od klasycznego zdobywania flagi drużyny przeciwnej, przez “Zwiad”, “Koktajl Mołotowa” czy “Obronę Częstochowy”, aż po “Ochronę Prezydenta” lub “Podchody do snajpera”.

Na wyposażeniu obiektu znajduje się 10 kompletów wyposażenia - maski z podwójnymi szybkami, kombinezony oraz markery. Do gry dopuszczane są osoby posiadające własny sprzęt. W paintballu należy restrykcyjnie stosować się do wymogów bezpieczeństwa - dopuszczalna prędkość wylotowa kulek to blisko 330 km/h. Dlatego też zaleca się dokładną kontrolę parametrów markerów przed wyjściem w pole i staranne sprawdzenie odzieży ochronnej.

Paintball adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Paintball, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Paintball.
Ceny biletów / cennik wejść do Paintball. Redakcja serwisu www.rowy.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-80 zł
    Paintball cena biletu normalnego: 15-80 zł
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij