Park linowy Dolina Charlotty

Właściciele chwalą się, że park linowy Dolina Charlotty jest jednym z największych obiektów tego rodzaju na całym Pomorzu.

Tutejszy park linowy tworzą umieszczone w lesie, 4 zróżnicowanej długości trasy, posiadające w sumie 53 przeszkody do pokonania: dziecięcą, średnią, trudną oraz osobną zjazdową. Kolejno wzrasta tak długość torów (12, 15 i 16 stacji), jak i skala wyzwań, z którymi trzeba się zmierzyć.

Atrakcje na trasach parku linowego tworzą m.in. kładki, wahadła, drabinki, mosty, siatki, zjazdy tyrolskie, skoki itp. Wszystkie odpowiednio zabezpieczone. Jednym z najciekawszych punktów parku z pewnością okażą się tyrolki i “skoki Tarzana” wykonywane bezpośrednio nad taflą Jeziora Zamełowskiego.

Park linowy Charlotta zazwyczaj jest otwarty - pod warunkiem bezpiecznych warunków pogodowych - od wiosny do września lub października.

Park linowy Dolina Charlotty adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park linowy Dolina Charlotty, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park linowy Dolina Charlotty.
Ceny biletów / cennik wejść do Park linowy Dolina Charlotty. Redakcja serwisu www.rowy.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20 zł
    Park linowy Dolina Charlotty cena biletu ulgowego: 20 zł
  • 25-75 zł
    Park linowy Dolina Charlotty cena biletu normalnego: 25-75 zł
  • Grupowy 15-60
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij