Park wodny Redzikowo

Kąpiel w Bałtyku z różnych względów nie zawsze jest możliwa bądź zalecana. W takich wypadkach godną alternatywą są aquaparki - taki jak ten zbudowany w Redzikowie pod Słupskiem.

Centrum kompleksu Redzikowo stanowi pływalnia składająca się z 3 basenów o odmiennej charakterystyce. Potencjalnie najwięcej przyjemności czeka na użytkowników zakręconej niecki rekreacyjnej. Powstała z myślą o małychi osobach, które nie czują się zbyt pewnie w trakcie pływania. Posiada szereg urządzeń relaksujących (gejzery z gorącą wodą, bicze wodne, leżanki do hydromasażu) oraz atrakcje dla maluchów (zjeżdżalnia, odosobniony brodzik, ślizgawka). Głębokość od 80 do 120 centymetrów, jacuzzi w pobliżu. Basen rekreacyjny łączy się również z okrągłym basenem zewnętrznym pod gołym niebem - 10 m średnicy, 1,35 m głębokości i dodatek w postaci podświetlenia.

Osoby podchodzące do wodnej rekreacji ze sportowym zacięciem zapewne będą okupować basen sportowy z 6 torami. W Parku Wodnym Redzikowo można zorganizować zawody, gdyż obiekt posiada odpowiednie wymiary i zaplecze. Długość basenu to 25 m, przy szerokości 12,5 i głębokości od 1,4 do 1,8 m. Dodatkowo posiada elektroniczny system pomiaru czasu, tablicę wyników oraz trybuny z miejscami siedzącymi dla maksymalnie 130 kibiców. Interesującym wyzwaniem może być pokonanie pod prąd znajdującej się przy niecce rekreacyjnej rwącej rzeki.

W parku wodnym w Redzikowie prowadzone są profesjonalne lekcje pływania (w grupach lub indywidualnie) oraz zajęcia z ogólnie pojętego aqua aerobiku. Ceny podstawowych wejściówek obejmują łącznie 70 minut pobytu na terenie basenu. Decydując się od razu na kilkugodzinną zabawę, można liczyć na znaczące rabaty.

Kompleks pływacki uzupełniają strefa odnowy (siłownia, sauny, zabiegi kosmetyczne) strefa rehabilitacji (m.in. magnetoterapia, światłolecznictwo, kriokomora) oraz Cafe Kręgielnia z kilkoma niekoniecznie typowymi dla takich lokali atrakcjami.

Jak podkreśla zarządzająca parkiem gmina Słupsk, obiekt jest przyjazny osobom niepełnosprawnym.

Park wodny Redzikowo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park wodny Redzikowo, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park wodny Redzikowo.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Park wodny Redzikowo. Redakcja serwisu www.rowy.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 14-17 zł
  Park wodny Redzikowo cena biletu ulgowego: 14-17 zł
 • 16-19 zł
  Park wodny Redzikowo cena biletu normalnego: 16-19 zł
 • od 12 zł
  Park wodny Redzikowo cena biletu rodzinnego: od 12 zł
 • Grupowy 12-17 zł/os.
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij