Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park

Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park to centrum zabawy - z pewną szczyptą edukacji - przeznaczone przede wszystkim dla dzieci, zbudowane na rozległym terenie o powierzchni 20 hektarów. Wprawdzie park powstał przede wszystkim z myślą o dzieciach, to i dojrzali goście mogą się znakomicie bawić.

Głównymi bohaterami Łeba Parku są prehistoryczne gady i inne stworzenia - a konkretniej bardzo realistyczne, pełne detali modele wykonane w skali 1:1. Oczywiście każdej bestii czy scence rodzajowej towarzyszy tabliczka z podstawowymi informacjami o dinozaurach, mamutach, ludziach pierwotnych itd. Mali odkrywcy i ich duzi opiekunowie mogą poszerzyć swoją wiedzę także przy okazji wizyty w mini-zoo, galerii minerałów i skamielin czy Dino Kinie, w którym wyświetlany jest film dokumentalny “Wędrówki z dinozaurami”.

Na tym nie kończy się oferta Łeba Parku. Można sprawdzić się w płukaniu złota, strzelaniu z wiatrówki lub łuku, łowić ryby (tylko z własną wędką)... Aktywnemu spędzaniu czasu w bądź co bądź niezwykłej scenerii służą 18-dołkowe pole do minigolfa, plac zabaw dla dzieci oraz park linowy Małpi Gaj. Możliwości jest zresztą dużo więcej.

Trzeba wspomnieć że część atrakcji może wymagać uiszczenia dodatkowej opłaty. W tej grupie znajdują bądź znajdowały się m.in. Zamek Strachu, animacje i gry terenowe (z motywem przewodnim w rodzaju piratów czy Dzikiego Zachodu), Kino 7D, przejazdy stylizowanymi kolejkami czy Bajlandia.

Łeba Park tradycyjnie otwiera swoje podwoje pod koniec kwietnia. Zamknięcie sezonu następuje w pierwszych dniach października.

Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park.
Ceny biletów / cennik wejść do Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park. Redakcja serwisu www.rowy.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 30 zł
    Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park cena biletu ulgowego: 30 zł
  • 40 zł
    Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park cena biletu normalnego: 40 zł
  • Grupowy 19
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij