Stadnina Pod Lasem w Żelazie

Stadnina Pod Lasem w Żelazie to kameralna szkółka jeździecka, położona niemal w kompletnej głuszy - na polanie z trzech stron otoczonej lasem, z dala od miast, miasteczek i ruchliwych dróg. Najbliższa wieś oddalona jest o około kilometr.

W tych pięknych okolicznościach przyrody Słowińskiego Parku Narodowego trudno o lepszy sport niż jeździectwo. Dla nabycia podstawowych umiejętności przewidziano oprowadzanie na lonży i ujeżdżanie po odgrodzonym terenie. Kto poczuje się wystarczająco pewnie, może już śmiało pogalopować na wierzchowcu w otwartą przestrzeń.

Na gości czeka ok. 7-10 koni, wszystkie są już dojrzałe (z zasady mają powyżej 7 lat) i zostały już wcześniej ułożone pod siodło. Wyboru właściwego konia i kasku dokonuje się indywidualnie, z pomocą i bezcenną radą instruktorów. Dodatkowo, możliwe są przejażdżki bryczką.

Ośrodek jeździecki działa w ramach dużego pola namiotowo-kempingowego.

Stadnina Pod Lasem w Żelazie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina Pod Lasem w Żelazie, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina Pod Lasem w Żelazie.
Ceny biletów / cennik wejść do Stadnina Pod Lasem w Żelazie. Redakcja serwisu www.rowy.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10-15 zł
    Stadnina Pod Lasem w Żelazie cena biletu ulgowego: 10-15 zł
  • 35-50 zł
    Stadnina Pod Lasem w Żelazie cena biletu normalnego: 35-50 zł
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij