Amfiteatr

Przy skrzyżowaniu ulic Słonecznej i Wczasowej znajduje się w Rowach muszla koncertowa - amfiteatr, która wyglądem przypomina statek.

W czasie wakacji niemal każdego popołudnia dzieje się tam coś ciekawego - koncerty, występy taneczne i wokalne, konkursy i festyny. Chętnych do zabawy nigdy nie brakuje i jedno jest pewne - jest tu zawsze bardzo wesoło i klimatycznie.

Plusem dla rodziców z dziećmi jest znajdujący się tuż obok pac zabaw.


Dodaj opinię

Bodaj najważniejsza scena w letnisku, z oczywistych względów wyjątkowo intensywnie wykorzystywana w trakcie ciepłych, wakacyjnych miesięcy. Wiadomo - festyny, występy wokalno-taneczne, konkursy itp. Muszla koncertowa wyróżnia się niezwykłym, przypominającym statek kształtem. Ważna informacja dla rodziców z dziećmi - nieopodal amfiteatru znajduje się plac zabaw.

Amfiteatr adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Amfiteatr, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Amfiteatr.
  • Ulica
    Wczasowa
    Amfiteatr mieści się przy ulicy Wczasowa w Rowach
  • 76-212 Rowy
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Amfiteatr opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij