Bajkolandia

Również i dzieci znajdą w Rowach coś dla siebie. Kiedy nie będą budować piaskowych zamków na plaży, warto zabrać je do Bajkolandii. To teren przy ulicy Plażowej, w którym nie brakuje kolorowych zabawek, sprzętów, gier i innych urządzeń. Jeśli nasza pociecha boi się pójść do wesołego miasteczka lub jest na to zbyt mała, na pewno spodoba jej się to miejsce i nie zazna tu nudy.

W okresie wakacji również Bajkowa Ciuchcia niezmiennie intryguje dzieci wesołymi barwami i dźwiękami, poruszając się po ulicach Rowów. Kolorowa lokomotywa ciągnie za sobą kilka wagoników, w których można wygodnie usiąść i pooglądać okolicę, czując się jak w prawdziwym przedziale, prawdziwego pociągu!

Dodaj opinię

Czarujący zakątek, pomyślany i stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych. Jak powszechnie wiadomo, wszelkie formy zabawy - karuzele, gry, stylizowane na bajkowe “ciuchcie” i inne interaktywne urządzonka - to jest dokładnie to, co dzieci lubią najbardziej. Zwłaszcza, jeśli całość okraszają feeria żywych barw i wpadające w ucho melodie - tak jak w Bajkolandii.

Bajkolandia adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Bajkolandia, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Bajkolandia.
  • Ulica
    Plażowa
    Bajkolandia mieści się przy ulicy Plażowa w Rowach
  • 76-212 Rowy
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Bajkolandia opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij