Basen Dolina Charlotty

Kompleks rekreacyjno-pływacki, stanowiący własność hotelu Dolina Charlotty przyjmuje również Gości spoza hotelu. Posiada między innymi jacuzzi i brodzik dla małych dzieci z wysoką fontanną w centralnym punkcie płytkiej niecki.

Istotniejszy będzie zapewne główny basen. Jest on wyposażony w urządzenia do silnego i delikatnego wodnego masażu.

Powierzchnia lustra wody to ok. 117 m², a wymiary niecki 18 metrów długości i 6,5 m szerokości. Komfortowy relaks przy brzegu wspomagają wygodne leżaki.

Alternatywną formę odpoczynku zapewnia strefa różnorodnych saun. Obok “klasycznych” parowej i suchej, do dyspozycji są sauny z aromaterapią, błotna oraz saunarium, w którym łączy się oczyszczające działanie ciepła i światła (chromoterapia).

Dla nie-hotelowych gości pływalnia i strefa saun jest czynna od 9:00 do 21:00. Pojedyncza wejściówka uprawnia do 1,5-godzinnego korzystania z dostępnych na basenie Doliny Charlotty atrakcji. Droższe bilety to 3h aktywnego wypoczynku: połowa czasu na basenie, pozostałe 90 minut to ćwiczenia na siłowni. Na stanie salki fitness są m.in. atlas, hantle, bieżnie, rowerki, orbitreki i drabinka gimnastyczna.

Obiekt posiada również bogatą ofertę zabiegów i rytuałów balijskiego SPA.

Dodaj opinię

Hotelowa strefa rekreacji i aktywnego “wodnego” wypoczynku, dostępna dla wszystkich chętnych. Główny basen o wymiarach 18 x 6,5 m posiada kilka stanowisk hydromasaży, do tego dziecięcy brodzik z zawsze ekscytującą maluchy fontanną i 5 rodzajów saun do wyboru. W pełnej dyspozycji gości jest także kompleksowo wyposażona salka fitness.

Basen Dolina Charlotty adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Dolina Charlotty, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Dolina Charlotty.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Dolina Charlotty. Redakcja serwisu www.rowy.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15 zł
    Basen Dolina Charlotty cena biletu ulgowego: 15 zł
  • 30 zł
    Basen Dolina Charlotty cena biletu normalnego: 30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Dolina Charlotty opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij