Cafe Kręgielnia Redzikowo

Całkiem klimatyczny lokal, w którym można dobrze się bawić i realizować towarzysko. Rozrywkę w różnych muzyczno-sportowych formach uzupełnia szerokie menu niewielkiego bufetu.

Najważniejszym punktem Cafe Kręgielni są 4 nowoczesne tory bowlingowe. Posiadają komputerowy system liczenia punktów w bieżącej rozgrywce. Pełna automatyka objęła również pozostałe możliwe elementy w strefie przeznaczonej do gry. Wątpliwości dotyczące obsługi maszynerii pomaga rozwiać obsługa obiektu.

Przed przystąpieniem do zbijania pionów należy zaopatrzyć się w odpowiednie obuwie - dostępne na miejscu, razem z jednorazowymi skarpetkami w komplecie. Dodatkową atrakcją kręgielni jest system Moonlight, zapewniający efektowną grę świateł w czasie rywalizacji.

Równie popularną barową rozrywką jest bilard - w różnych wersjach i mutacjach. Goście mają do dyspozycji 1 stół. Ofertę Cafe Kręgielni wieńczy escape room - gra dla 2-5 osób, wymagająca rozwiązywania mniej lub bardziej skomplikowanych zagadek pod presją uciekającego czasu. W “Mission: Escape” zdarza się, że okresowo nie jest ono dostępne.

Lokal czynny jest w godzinach popołudniowych i wieczornych, w weekendy już od 12:00. Cafe Kręgielnia funkcjonuje w ramach gminnego Parku Wodnego Redzikowo. Osoby wybierające się na pływalnię otrzymują 50% zniżki do kręgielni.

Dodaj opinię

Obiekt działający na terenie Parku Wodnego, zapewniający dodatkową rozrywkę do pływackiej rekreacji. W centrum uwagi znajdzie się oczywiście nowoczesna kręgielnia, wyposażona w 4 tory do gry, automatyczne systemy zwiększające komfort rozrywki oraz efektowne oświetlenie. Cafe Kręgielnia posiada jeszcze stół bilardowy, bufet oraz pomieszczenia escape roomu.

Cafe Kręgielnia Redzikowo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Cafe Kręgielnia Redzikowo, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Cafe Kręgielnia Redzikowo.
Ceny biletów / cennik wejść do Cafe Kręgielnia Redzikowo. Redakcja serwisu www.rowy.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 30-40 zł
    Cafe Kręgielnia Redzikowo cena biletu normalnego: 30-40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Cafe Kręgielnia Redzikowo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij