Golf Club Zajączkowo

Golf po ponad 100-letniej przerwie powrócił do programu letnich igrzysk - w Rio de Janeiro w 2016 r. dopiero po raz 3. rozdano olimpijskie medale w tej dyscyplinie sportu. Być może dla światowej klasy graczy, pole w Zajączkowie nie będzie prezentowało się wystarczająco okazale, ale wszyscy “niedzielni” miłośnicy wbijania piłeczki do dołka powinni się tutaj czuć znakomicie.

Golf Club Zajączkowo dysponuje 9-dołkowym polem, położonym na pięknym terenie Parku Krajobrazowego Dolina Słupi. Zsumowana długość kolejnych etapów rozgrywki to ponad 3 kilometry terenu jak z pocztówki.

Aby wrażenia estetyczne nie były jedyną przyjemnością, należałoby wykazać się odpowiednią techniką uderzeń. Różne typy golfowych swingów można wytrenować na 250-metrowej strzelnicy driving-range, w akademii gry krótkiej (6 dołków) oraz na terenie putting greenu.

Na miejscu można wziąć kilka lekcji u wykwalifikowanych trenerów (zajęcia indywidualne i w grupach) oraz kupić bądź wypożyczyć profesjonalny sprzęt do gry w golfa.

Dodaj opinię

Zorganizowane na wysokim poziomie, pięknie położone na obszarze Parku Krajobrazowego Dolina Słupi pole golfowe o długości ponad 3 kilometrów. Rywalizacja “na poważnie” odbywa się na 9 dołkach, swoje umiejętności - pod okiem fachowych instruktorów - można poprawiać na strzelnicy driving range (250 m), w 6-dołkowej akademii gry krótkiej czy na putting greenie.

Golf Club Zajączkowo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Golf Club Zajączkowo, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Golf Club Zajączkowo.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Golf Club Zajączkowo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij