Minigolf

Golf to gra często przypisywana osobom majętnym, o wysokim statusie społecznym. Na szczęście powstała jej mini wersja, która jest świetną alternatywą spędzania wolnego czasu, adresowaną do całej rodziny.

Jeden z takich obiektów sportowych znajduje się w Rowach. Mini pole golfowe ma 18 dołków, potrafiących pozytywnie zaskoczyć nawet najbardziej wymagających golfistów.

Tor mieści się przy ulicy Bałtyckiej za pensjonatem Pelikan. Przystosowane dołki pozwalają na zróżnicowaną grę i obmyślanie strategii, co z pewnością trafi w gust zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Niezwykłym walorem tej formy rozrywki jest oczywiście aktywność fizyczna oraz rodzinna lub przyjacielska rywalizacja, które z pewnością urozmaicą nadmorski urlop, w nieco chłodniejszą pogodę.

Dodaj opinię

Miniaturowa wersja golfa wbrew pozorom nie różni się tak poważnie od tradycyjnej odmiany tej szlachetnej rozrywki. Tutaj również potrzeba sporo taktyki, wyczucia, techniki, umiejętności planowania i wykorzystywania ukształtowania terenu na swoją korzyść. Pole w Rowach ma 18 dołków, a wbicie piłeczki najmniejszą liczbą uderzeń wcale nie jest tak proste jak się wydaje.

Minigolf adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Minigolf, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Minigolf.
 • Ulica
  Bałtycka
  Minigolf mieści się przy ulicy Bałtycka w Rowach
 • 76-212 Rowy
Ceny biletów / cennik wejść do Minigolf. Redakcja serwisu www.rowy.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 4 zł
  Minigolf cena biletu ulgowego: 4 zł
 • 8 zł
  Minigolf cena biletu normalnego: 8 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Minigolf opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij