Rejsy RIB-ami

Kiedy spokojnie stoją na wodzie, wyglądają jak zwykłe pontony - tyle że większe i z napędem silnikowym. Jednak kiedy łodzie typu RIB już zaczynają pruć fale, doskonale widać solidny kadłub - wykonany najczęściej z kompozytów lub laminatu. Potężna pneumatyczna tuba ma zapewniać zwiększoną stabilność przy dużych prędkościach.

Motorówki tego typu służą przede wszystkim ratownikom oraz służbom specjalnym i mundurowym. Ich potencjał jest jednak wykorzystywany także turystycznie. Szybkie, zwrotne, trudne do wywrócenia, lepiej radzą sobie z wysokimi falami...

Przebywając w Rowach, można wybrać się na dynamiczną, pełną mocnych wrażeń i adrenaliny wycieczkę RIB-em. Jednostka zazwyczaj cumuje na południowym nabrzeżu portu, w pobliżu mostu nad Łupawą na ulicy Rybackiej.

Rejsy odbywają się w czasie wakacji, pomiędzy 10:00 a 20:00 - pod warunkiem wszakże, że pogoda na to pozwala. Wiatr o prędkości większej niż 50 km/h stwarza już zbyt poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa pasażerów szybkiej łodzi o takiej budowie. Zwiększa się ryzyko wypadnięcia za burtę.

Dodaj opinię

Bardzo szybkie, zaskakująco zwrotne, wyjątkowo stabilne, niewiele z dużego potencjału tracą w przypadku większych fal - takie są łodzie typu RIB. Niepozorny wygląd nie ma tu nic do rzeczy, na pełnym morzu to prawdziwe bestie. Gwarantują wciskające w fotel wrażenia, co najlepiej sprawdzić samemu. Rejsy są odwoływane, kiedy ryzyko wypadnięcia jest zbyt wysokie.

Firma KM Studio może sfilmować warte uwiecznienia Rejsy RIB-ami kamerzysta Wrocław

Rejsy RIB-ami adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rejsy RIB-ami, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rejsy RIB-ami.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rejsy RIB-ami opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij