Rejsy wędkarskie Sea Angel

Łowienie ryb dla relaksu z plaży czy z falochronu niewątpliwie jest pasjonującym zajęciem, jednak różnym od wypraw na szerokie wody. Wędkarstwo morskie to nieco inny, głębszy wymiar tego hobby i sportu. “Sea Angel” z pewnością należy do najciekawszych kutrów rybacko-wycieczkowych, które mają swoją bazę w Ustce.

Kuter zwykle cumuje przy Bulwarze Nadmorskim, we wschodniej części nabrzeża portowego. Jednostka o długości 17 metrów i szerokości 5,2 m osiąga maksymalną prędkość 8 węzłów (~15 km/h). Zanurzenie ok. 2,4 m, na pokład może wejść do 17 osób (załoga + pasażerowie) - przy czym wygodnych miejsc noclegowych w mesie jest tuzin. Kuter posiada echosondę, systemy nawigacji i bezpieczeństwa oraz komplet wyposażenia dla uczestników wędkarskiej wyprawy - od kamizelek ratunkowych po nowoczesny sprzęt do łowienia.

Bodaj najbardziej pożądanym trofeum z tego rodzaju rejsów są dorodne dorsze. W Bałtyku te ryby mogą mieć nawet ponad metr długości. Oczywiście nie jest to jedyny gatunek, który można złowić w naszym morzu - biorą jeszcze choćby śledzie, łososie, jesiotry, szprotki, węgorze czy flądry.

W cenę rejsu - ustalaną indywidualnie, w zależności m.in. od jego długości (od kilku godzin do paru dni), liczby uczestników itd. - wliczane są wyżywienie, ubezpieczenie oraz opłata licencyjna.

“Sea Angel” kursuje również na Bornholm, ale to już wyłącznie transportowo, bez zabierania wędek i przynęt na pokład.

Dodaj opinię

Wędkowanie na pełnym morzu ma kilka znaczących przewag nad łowieniem ryb ze stałego lądu. W końcu to w głębinach Bałtyku żyją naprawdę grube ryby - największe dorsze, łososie, węgorze, jesiotry itd. Jednym z kutrów, który czeka na amatorów wędkarstwa morskiego jest "Sea Angel" - 17 metrów długości, prędkość do 8 węzłów, maksymalnie 17 osób na pokładzie.

Rejsy wędkarskie Sea Angel adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rejsy wędkarskie Sea Angel, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rejsy wędkarskie Sea Angel.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rejsy wędkarskie Sea Angel opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij