Stadnina koni w Zajączkowie

Ośrodek jeździecki w Zajączkowie to miejsce z długimi tradycjami, założone przez p. Mieczysława Zajenkowskiego zaraz na początku lat ‘90. Profesjonalna kadra stadniny, wspaniałe zwierzęta i niepowtarzalny krajobraz to niezaprzeczalne atuty tego miejsca.

W ofercie stadniny znajdują się przede wszystkim lekcje jazdy pod okiem doświadczonego trenera, zimowe kuligi oraz wycieczki w głąb “dziewiczego” terenu Doliny Słupi i polskiego wybrzeża. Dla początkujących przygotowano stosunkowo niewielki padok, na którym można ustawić przeszkody.

Usługi dodatkowe, kierowane do osób posiadających własne wierzchowce, obejmują ujeżdżanie i układanie koni pod odpowiednie zadania - powożenie, przyzwyczajanie do siodła, uprzęży, wędzidła itd.

W stadninie na co dzień przebywa około 10 zwierząt: klaczy, ogierów, wałachów i źrebaków. Większość z nich reprezentuje rasę koni wielkopolskich, pięknych i bardzo wytrzymałych.

Dodaj opinię

Placówka z ponad ćwierćwieczną tradycją i doświadczeniem, która pozwalają instruktorowi przeprowadzać szczególnie efektywne zajęcia z nauki jazdy konnej oraz odpowiedniego podejścia do zwierząt i ich traktowania. W zajączkowej stadninie hodowane są przede wszystkim konie wielkopolskie, słynące z niezwykłej urody, dużej siły i niebywałej wytrzymałości.

Stadnina koni w Zajączkowie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina koni w Zajączkowie, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina koni w Zajączkowie.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stadnina koni w Zajączkowie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij