Wędkarstwo

Łupawa to środowisko zamieszkania wielu ryb - przede wszystkim pstrągów. Dozwolone jest tu łowienie, jednak z pewnymi ograniczeniami - tak, by nie zmniejszyć drastycznie przyrostu naturalnego organizmów. To jednak żadna przeszkoda w obliczu przygód, jakie mogą nas czekać podczas połowu. Bliskie spotkanie z naturą, niczym niezmącony spokój i uciecha z własnoręcznie złowionej zdobyczy są warte cierpliwości i tego magicznego oczekiwania!

Niezależnie od metody połowu - spinning albo muszka - mamy szansę znaleźć wspaniałe okazy. Każdy mężczyzna będący w Rowach, nawet jeśli jeszcze nie miał do czynienia z wędkarstwem, powinien koniecznie spróbować tego osobliwego sportu.

Dodaj opinię

Miłośnicy własnoręcznego łowienia ryb zdecydowanie będą mieli co robić, kiedy przebywają na wczasach w Rowach. Uchodząca nieopodal do morza Łupawa jest bogata w ryby, zwłaszcza pstrągi. Oczywiście obowiązują pewne limity i ograniczenia, by wędkarze nie przetrzebili miejscowych populacji. Warto też poszukać sposobności zabrania się na połów razem z rybakami.

Wędkarstwo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wędkarstwo, zobacz gdzie w Rowach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wędkarstwo.
  • 76-212 Rowy
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wędkarstwo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij